Понеділок-П'ятниця з 09:00 до 18:00Субота та Неділя - вихідні
Каталог TOPTUL буде доставлений Вам службою доставки "Нова Пошта", Доставка каталога складє до 45грн по УкраїніЯкщо на протязі 3 днів Ви не отримаете каталог, просимо вас повідомити про це на пошту sales@toptul.com.ua
НАШІ КОНТАКТИ
(044) 379-29-15, (067) 199-92-96
sales@toptul.com.ua
м. Київ, вул. Гната Хоткевича, 22

Інструмент та обладнання для СТО
Група компаній "Глобал-Інвест" заснована у 2012 році і зараз ми лідер в Україні з продажу та обслуговування інструменту та обладнання для СТО.
Ми команда професіоналів, яка має великий досвід роботи на інструментальній сфері, а також у сфері обладнання та тому ми пропонуємо Вам лише найкращий товар, який є в Україні. Ми можемо закрити всі питання, пов'язані з інструментом та обладнанням для СТО, а також для промислових підприємств. Ми готові Вам запропонувати все, що Вам знадобиться в роботі, починаючи від ручного та пневматичного обладнання, закінчуючи продажем та встановленням дорогого обладнання, таке як: автомобільні підйомники, шиномонтажні верстати, спецобладнання та багато іншого. Наші менеджери мають технічний та практичний досвід роботи з інструментом та обладнанням. Також наш персонал завжди стежить за новинками та тенденціями світового ринку, тому ми крокуємо в одну ногу з новітніми технологіями, і готові Вам запропонувати тільки найсучасніші високотехнологічні якісні товари. Ми завжди раді Вам.